خانه / محافظ صفحه / محافظ صفحه

محافظ صفحه

چگونه با یک محافظ صفحه حرفه ای به گوشی خود احترام بگذاریم!

به گوشی خود نگاه کنید و به جواب این سوال با دقت فکر کنید: چرا من این گوشی را انتخاب کرده ام؟

احتمالا هر کسی پاسخ های متفاوتی برای این سوال دارد: برند گوشی، امکانات و ویژگی ها، رنگ، فرم، شیک و خاص بودن آن و کلی پاسخ دیگر. اما در این شکی نیست که همه افراد برای انتخاب گوشی خود ۲ دلیل مشترک و مهم دارند:  کیفیت و کارایی، زیبایی و شیک بودن.

در این میان یک موضوع بسیار تعجب بر انگیز وجود دارد و آن نوع تصمیم گیری برخی افراد در هنگام خرید محافظ صفحه است. برخی به دلیل ارزان بودن و یا عدم اطلاع، محافظ صفحه و قاب گوشی را انتخاب می کنند که نه تنها زیبایی و ظرافت گوشی را پنهان می کند و عملکرد تاچ صحفه آن را کاهش میدهد، بلکه کارکرد اصلی آن محافظ صفحه و قاب گوشی (که قرار است محافظت از گوشی باشد) زیر سوال است! با یک حساب سرانگشتی می توان متوجه شد که این انتخاب ارزان به هیچ وجه صرفه جویی در هزینه نیست، بلکه یک تصمیم گران و پرخطراست و آنها زمانی متوجه این موضوع می شوند که با یک اتفاق ساده، تمام هزینه آنها برباد میرود. با فرض مراقبت زیاد از گوشی و جلوگیری از  آسیب های احتمالی توسط فرد، یک مشکل بزرگ همچنان باقی است و آن پنهان شدن ظرافت ها و زیبایی های یک گوشی گران و شیک در پشت یک قاب گوشی ضمخت و بدفرم است!

یکی از دلایل گران بودن گوشی های شیک و برند، ظرافت ها و زیبایی های به کار رفته در تولید آنهاست. برخی افراد با خرید یک قاب معمولی این زیبایی را می پوشانند و درواقع بابت چیزی هزینه کرده اند که هیچ وقت از آن استفاده نمی شود! از آن گذشته، بعضی از این قاب های گوشی ضخیم و سنگین هستند و در دراز مدت استفاده از گوشی را برای صاحب آن رنج آور میکنند.

اما همیشه عده ای هم هستند که تصمیماتشان منطقی و از روی فکر است. همانهایی که میدانند یک محافظ صفحه در مرحله اول باید از گوشی آنها در مقابل انواع آسیبها از جمله ضربه و خراشیدگی به خوبی محافظت کند و در مرحله دوم زیبایی، ظرافت و سبکی گوشی را تحت تاثیر قرار ندهد.

نیاز افراد به یک محافظ صفحه مقاوم و قاب گوشی شفاف و سبک، مدتهاست که شرکت های فناورانه و پیشرو در جهان را به صرافت و تکاپو انداخته است. خبر خوش اینکه تلاش یکی از این شرکتهای پیشرفته در آلمان به نام Diamond Protect به ثمر نشسته و منجر به تولید یک نوع «نانو محافظ» منحصربفرد شده است. این محافظ صفحه نانو که تحولی جدی را در این زمینه رقم زده است، روش استفاده بسیار جالب و خلاقانه ای دارد و جنس آن مایعی اسرار آمیز است. ویژگی های شگفت انگیز این محافظ صفحه به دلیل فناوری فوق پیشرفته نانو می باشد که در تولید آن به کار رفته است.

با آغشته کردن صفحه نمایش و بدنه گوشی به این مایع نانو محافظ، مقاومت آن تا حدی شگفت انگیز یعنی ۶۰۰ درصد افزایش می یابد. بدین صورت که لایه بسیار نازک و شفاف نانو محافظ صفحه نمایش و بدنه گوشی را در برمیگیرد و آن را نه تنها در مقابل هرگونه ضربه و خراشیدگی بیمه می کند بلکه خاصیت آنتی باکتریال آن باعث می شود که هر گونه باکتری بر روی بدنه و صفحه گوشی از بین برود.

 

برخی از ویژگی‌های این محصول عبارتند از:

  • افزایش  مقاومت صفحه و بدنه گوشی تا ۶۰۰ درصد در مقابل ضربه و خراشیدگی
  • محافظت همزمان از بدنه و صفحه نمایش
  • شفافیت و نازکی محافظ صفحه نانو  محافظ و حفظ ظاهر اصلی گوشی
  • گواهینامه TÜV-SÜD
  • سبک بودن
  • بدون شکل گیری حباب بروی صفحه
  • خاصیت ضد باکتری

 

این محصول از طریق وب‌سایت رسمی نمایندگی انحصاری محافظ الماس در ایران قابل خریداری است. خاطرنشان می‌کنیم که این مرکز تنها نماینده انحصاری محصول یادشده در ایران بوده و فاقد وب‌سایت دیگری است.

محافظ گوشی الماس

از آنجایی که این محصول به‌تازگی توسط نماینده‌ی رسمی وارد کشور شده است، فروشندگان محترم از سراسر کشور و همچنین فروشگاه‌های زنجیره‌ای می‌توانند جهت دریافت نمایندگی فروش، به سایت رسمی محافظ الماس در ایران مراجعه کرده و اطلاعات مربوطه را دریافت کنند.

ویدیوی زیر، بررسی محافظ صفحه الماس در شبکه SAT1 آلمان است:

{نمایش ویدیئو}

https://www.aparat.com/v/Sr4x7

کلمات کلیدی محافظ صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *