خانه / سایبان / سایبان پارکینگ سایبان خودرو سایه سازان

سایبان پارکینگ سایبان خودرو سایه سازان

شرکت سایبان سایه سازان دارای سابقه طولانی در زمینه سایبان پارکینگ وسایبان خودرو در مشهد می باشد. سایبان پارکینگ و سایبان خودرو شرکتسایه سازان دارای طراحی بسیار زیبا و کیفیت عالی می باشد. سایبان هایپارکینگ و سایبان های خودرو به صورت ضد حریق و پوشش UPVCC تولید و برای مقابله با آفتاب, باران و برف ساخته می شود. اسکلت سایبان پارکینگ وخودرو به گونه ای طراحی و ساخته شده است که تحمل بار بسیار سنگین را دارند . حذف پایه جلو و در طرحههای متفاوت قابل اجرا است. در ساخت سایبان خودرو و سایبان پارکینگ سایه سازان حداقل تعداد پایه به کار برده شده است .

سایبان خودرو و پارکینگ از سایبان سایه سازان در هر فضایی مانند اداری, خانگی و …. که نیاز به یک سایبان دارند قابل اجرا می باشد. تمامی ساختار سایبان فلزی و از پوشش UPVC و مراحل نصب سایبان بسیار سریع و کم دردسر می باشد .

سایه سازان

 

همانطور که می دانیم در تمام فصول سال خودرو ها نیاز به سایبان دارند. پارک کردن خودرو ها در نور مستقیم آفتاب در تابستان سبب ایجاد گرمای بسیار شدید در داخل خودرو میشود و در پاییز و زمستان با شروع فصل بارندگی خودرو ها دچار یخ زدگی  و کثیف شدن بر اثر باد و باران میشوند . لذا استفاده از سایبان برای خودرو در تمام فصول بسیار ضروری است.

 

در تابستان که خورشید بی وقفه می تابد و گرمای هوا بیداد می کند، بر سر رنگ خودروها چه می آید؟ اگر رنگ خودرو را چیزی شبیه پوست انسان در نظر بگیریم، باید دید چه آسیب هایی خارجیترین لایه خودرو را تهدید می کند؟ البته تهدیدهایی که برای رنگ خودرو وجود دارد الزاماً به تابش نور مستقیم خورشید بازنمی گردد و موارد دیگری هم در فصل های دیگر سال وجود دارد.

 

همان طور که می دانید، رنگ خودرو ترکیبی از مواد شیمیایی گوناگون است که تحت تاثیر اشعه های ماورای بنفش خورشید عمر مفید خود را از دست می دهد.

یک کارشناس خودرو پیشنهاد می کند که برای حفظ رنگ خودروی خود از آسیب های ناشی از تابش نور مستقیم خورشید در تابستان و بارش های آسمانی در فصل های سردتر سال ، تا جایی که می توانید خودرو را در پارکینگ های مسقف نگه دارید، این کار هم به حفظ رنگ خودرویتان کمک می کند و هم از به سرو صدا افتادن قطعات داخلی خودرو در اثر گرم و سرد شدن بیش از اندازه خودرو پیشگیری می کند. البته نا گفته نماندکه برخی ازکارشناسان میگویند قطعات پلاستیکی داخلی خودرو در اثر گرمای بیش از حد گازهایی از خود منتشر می کند که به علت شیمیایی بودن برای سلامت سرنشینان میتواند مُضر باشد.

 

به غیر از تابش مستقیم آفتاب که می تواند موجب از بین رفتن رنگ خودرو شود، موارد دیگری در فصل های پاییز و زمستان هم رنگ خودرو را تهدید می کند. برای مثال برف ، باران و حتی باران های اسیدی که به واسطه آلودگی هوا در شهرهای بزرگ مانند تهران باریده می شود و روی بدنه خودرو می نشیند یکی از تهدیدهای جدی برای رنگ خودرو است. شیره درختان و فضولات پرندگان هم به دلیل دارا بودن مواد اسیدی می تواند به رنگ خودرو آسیب برساند. برای مثال اگر فضله کبوتر برای مدتی روی بدنه خودرو باقی بماند، بعد از پاک کردن آن از بدنه خودرو خواهید دید که رنگ آن قسمت از بدنه با دیگر قسمت ها فرق خواهد کرد.

با توجه به شرایطی فصلی که در کشور عزیزمان ایران وجود دارد ، راهکار های مختلفی نیز برای دور ماندن خودرو از نور خورشید و برف و باران نیز میتوان در نظر گرفت .

مثال :

استفاده از چادر خودرو با متریال مختلف

پارک کردن ماشین در زیر سایه درختان

استفاده از آفتاب گیر و روزنامه و …

اما طبیعی است که هیچ کدام از راهکار های فوق و یا راهکار های که در ذهن خلاق همه ما وجود دارد نمیتواند قطعی و همیشگی باشد و اگر پارکینگ های ما در محل کار و منزل مسقف نباشد ، دچار مشکلاتی که در بالا به آن اشاره شد ، می شویم.

راهکار های قطعی :

۱ – استفاده پارکینگ های مسقف

۲- پارکینگ های پیش ساخته و یا سایبان پارکینگ

راهکار اول :

با توجه به کمبود فضای مناسب و امن پارکینگدر شهر های بزرگ مثل تهران وجود پارکینگ های مسقف شخصی و یا عمومی یک نعمت محسوب میشود و افرادی که هم در محل زندگی و هم در محل کار دارای پارکینگ مسقف هستند با خیال آسوده میتوانند از خودرو های شخصی استفاده کنند .

و اما راهکار دوم :

پارکینگ های پیش ساخته ، سایبان پارکینگ و سایبان خودرو

سایبان

شرکت سایبان سایه سازان دارای سابقه طولانی در زمینه سایبان پارکینگ و سایبان خودرو  در مشهد می باشد. سایبان پارکینگ و سایبان خودرو شرکت سایه سازان دارای طراحی بسیار زیبا و کیفیت عالی می باشد. سایبان های پارکینگ وسایبان های خودرو  به صورت ضد حریق و  پوشش UPVCC تولید و برای مقابله با آفتاب, باران و برف ساخته می شود. اسکلت سایبان پارکینگ و خودرو به گونه ای طراحی و ساخته شده است که تحمل بار بسیار سنگین را دارند .  حذف پایه جلو و در طرحههای متفاوت قابل اجرا است. در ساخت سایبان خودرو و سایبان پارکینگ سایه سازان حداقل تعداد پایه به کار برده شده است .

سایبان خودرو و پارکینگ از سایبان سایه سازان در هر فضایی مانند اداری, خانگی و …. که نیاز به یک سایبان دارند قابل اجرا می باشد. تمامی ساختار سایبان فلزی و از پوشش UPVC  و مراحل نصب سایبان بسیار سریع و کم دردسر می باشد .

 

نمونه سایبان های سایه سازان

سایبان خودرو

سایبان خودرو

 

سایبان

سایبان

 

سایبان پارکینگ

سایبان پارکینگ

کلمات کلیدی سایبان پارکینگ سایبان خودرو سایه سازان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *