خانه / جوجه کشی / دستگاه جوجه کشی ۵۸۸ تایی

دستگاه جوجه کشی ۵۸۸ تایی

ظرفیت جاگذاری (جوجه کشی) تخم نطفه دار داخل این دستگاه برای تخم مرغ ۵۸۸ عدد می باشد.شانه های مخصوص برای جوجه کشی از تخم بلدرچین به تعداد ۹۶ عدد تخم بر روی هر شانه بوده و جمعاً ۱۳۳۴ عدد تخم بلدرچین داخل این دستگاه جای میگیرد.
چنانچه قصد جوجه کشی از تخم نطفه دار کبک را داشته باشید تعداد ۸۹۶ عدد تخم را میتوانید تبدیل به جوجه کنید،ظرفیت جوجه کشی از تخم غاز در این دستگاه ۵۰۴ عدد بوده و برای اردک نیز به همین تعداد می باشد. خبر خوب برای کسانی که تصمیم به جوجه کشی از تخم نطفه دار شترمرغ را در این دستگاه دارند، ۳۲ عدد تخم شترمرغ ۱ کیلو و ۷۰۰ گرمی (وزن ایده آل تخم شترمرغ) به راحتی داخل دستگاه جای میگیرد. این دستگاه مناسب برای جوجه کشی از تخم قرقاول به تعداد ۴۲۰ عدد نیز می باشد. لازم به ذکر است کلیه شانه های جوجه کشی، سبد های هچ و دیگر ملزومات بر روی دستگاه بصورت رایگان ارسال میشود.
جنس بدنه بیرونی و درونی این ماشین جوجه کشی قدرتمند از گالوانیزه با پوشش رنگ بهداشتی (کوره ای،ضد خش،استاتیک) بوده و مقاومت بسیار خوبی در مقابل ضربات فیزیکی، دما و رطوبت خواهد داشت
توسط دستگاه جوجه کشی ۵۸۸ تایی میتوانید با خیال آسوده به جوجه کشی بپردازید چرا که تمامی قطعات بکار گرفته شده در این دستگاه در نوع خود خاص و حرفه ای بوده و با دقت بالا مونتاژ و نصب شده اند، عمل دماسازی یا به اصطلاح Heating  توسط المنت های میله ای استاندارد یرلانگ تایوانی صورت میگیرد.
این المنت ها جزو با کیفیت ترین المنت های موجود در بازار جهانی است که از توان مصرفی کم و بازدهی بالا بهره میبرد، خطر شوک الکتریکی در المنت های جوجه کشی تایوانی یرلانگ خنثی می باشد. گرمای متساعد شده از این المنت ها بصورت نورمالیزیشن بوده و شوک گرمایی را به تخم ها وارد نخواهد کرد.
فن های دمنده (سیرکولاسیون) و سانتریفیوژ مختص دستگاه های جوجه کشی نصب شده بر روی ماشین انکیباتور ۵۸۸ تایی دارای برچسب مصرف انرژیA+  بوده و عمل یکسان سازی رطوبت و دما را بصورت کاملاً اصولی انجام می دهند.
به هنگام کارکرد با این دستگاه فوق العاده نیازی به دانش فنی (پیشینه جوجه کشی) جهت استفاده از آن نخواهید داشت. پس از اتصال ماشین جوجه کشی ۵۸۸ تایی به برق شهری، کنترلر دستگاه بصورت اتوماتیک (اسمارت) شروع به کار خواهد کرد. کافیست نوع تخم پرنده ای که برای جوجه کشی میخواهید را از منوی فارسی کنترلر  PLCنصب شده بر روی ماشین جوجه کشی انتخاب کنید و سپس دکمه شروع دوره را بفشارید.

کلمات کلیدی دستگاه جوجه کشی ۵۸۸ تایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *