خانه / جوجه کشی / دستگاه جوجه کشی ۳۰ تایی

دستگاه جوجه کشی ۳۰ تایی

تنوع مدل دستگاه های جوجه کشی تولید شده در دنیا به حدی است که خریداران دیگر به راحتی قادر به انتخاب و خرید ماشین جوجه کشی نیستند و برای خرید و انتخاب نیاز به جستجوی مداوم و یا پرس و جو و استفاده از تجربیات کسانی دارند که قبلاً در این صنعت فعال بوده اند.

ماشین جوجه کشی ۳۰ تایی به قدری خوش ساخت و کامل بود که توانست عنوان برترین دستگاه جوجه کشی خانگی را در اکثر فروشگاه های مجازی ایران و دیگر کشور ها در آن زمان دریافت کند. بعلاوه دستگاه جوجه کشی خانگی ۳۰ تایی توانست برای ۴ سال مداوم با ۹۵ درصد رای مثبت کاربران عنوان بهترین طراحی،کیفیت ساخت و کسب راندمان واقعی جوجه کشی را در کره خاکی با خود به خانه ببرد.

 

 

راندمان جوجه درآوری از تخم های نطفه دار در این دستگاه جوجه کشی ارزان قیمت دست کمی از شکل ظاهری آن ندارد، کما اینکه تخم شترمرغ را نیز میتوانید در این دستگاه جای داده و جوجه کشی نمایید.
سوال اصلی! ظرفیت جوجه کشی از تخم های نطفه دار در این دستگاه جوجه کشی چه تعداد است؟

برای تخم مرغ و اردک و بوقلمون ۳۰ عدد ، تخم کبک و بلدرچین ۷۶ عدد، تخم غاز ۱۲ عدد، تخم شترمرغ ۴ عددمی باشد.برای مشاهده لحظه به لحظه پروسه جوجه کشی صفحه کریستال نشکن شفاف بر روی این دستگاه کشیده شده تا لذت جوجه کشی برای شما دو چندان شود. تامین و تشخیص رطوبت و دما در این دستگاه جوجه کشی با دقت ۱ دهم اعشار توسط سیستم هوشمند plc تامین و کنترل میشود تا کوچکترین آسیبی به تخم ها وارد نشود. کسب راندمان در دستگاه جوجه کشی اتفاقی نیست.
متعلقات این دستگاه، سبد تخم مرغ،غاز،بلدرچین،کبک و شترمرغ است که بدون نیاز به بازکردن درب دستگاه و تنها با فشار دادن یک کلید تعبیه شده روی آن میتوانید نسبت به چرخش تخم ها اقدام کنید، تامین رطوبت در این ماشین جوجه بصورت سینی آب صورت میگیرد

کلمات کلیدی دستگاه جوجه کشی ۳۰ تایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *