خانه / جوجه کشی / دستگاه جوجه کشی ۱۸۵۰ تایی

دستگاه جوجه کشی ۱۸۵۰ تایی

دستگاهی بزرگ با امکاناتی بیشمار
راک این دستگاه در ۱۱ سینی تولید شده و هر سینی قابلیت جاگذاری ۲ شانه جوجه کشی را دارد. ظرفیت جوجه کشی از تخم مرغ نطفه دار در این دستگاه غول پیکر ۱۸۵۰ عدد بوده و برای تخم نطفه دار دیگر پرندگان طبیعتاً متفاوت خواهد بود.

شما میتوانید تعداد ۲۸۱۶ عدد تخم کبک را در این دستگاه جای داده و به جوجه کشی از آنها بپردازید. چنانچه فکر جوجه کشی از تخم نطفه دار بلدرچین را در سر می پرورانید بی تردید نسبت به خرید دستگاه اقدام کنید چرا که قادر خواهید بود تعداد ۴۲۲۴ عدد تخم بلدرچین و تخم های مشابه آن مانند طوطی،عروس هلندی،قناری و .. را در یک سری جوجه کشی کنید.
فاصله راک دستگاه جوجه کشی ۱۸۵۰ تایی طوری طراحی و تنظیم شده تا بتوان از آن در جوجه کشی از تخم نطفه دار شترمرغ نیز استفاده کرد، ۹۶ عدد تخم شترمرغ به راحتی میتواند در این ماشین جای گیرد و عمل انکیباسیون بر روی آنها انجام شود. جوجه کشی از تخم بوقلمون نیز با این دستگاه توصیه میشود. ظرفیت شانه بوقلمون ماشین انکیباتور ۱۸۵۰ تایی در مجموع ۱۱۰۰ عدد بوده و برای قرقاول نیز عدد مشابه مرغ می باشد.
رابط کاربری ماشین جوجه کشی ۱۸۵۰ تایی به قدری هوشمند و ساده است که اپراتور را بی نیاز از هر تخصص و پیشینه جوجه کشی میکند. برد هوشمند PLC  نصب شده بر روی دستگاه طوری طراحی شده که به زبان فارسی نمایشگر تمام جزئیات دستگاه می باشد. رطوبت،دما،میزان چرخش و طول دوره جوجه کشی فاکتورهایی هستند که در صفحه نمایشگر رنگی دستگاه ثانیه به ثانیه قابل روئیت می باشند.
تخم های نطفه دار را در شانه های مخصوص تخم میچینید، دوشاخه تغذیه برق دستگاه را به پریز برق متصل میکنید و از قسمت کنترلر هوشمند فارسی زبان دستگاه، ۳ عامل مهم انکیباسون را تنها با نگهداری یک دکمه به مدت ۵ ثانیه تنظیم میکنید، بقیه کار را به دستگاه جوجه کشی ۱۸۵۰ تایی حرفه ای میسپارید. شمارش روزها و ساعت های جوجه کشی طبق جدول استاندارد انکیباسیون برای هر نوع تخم نطفه دار برنامه ریزی شده در قسمت IC  دستگاه بصورت هوشمند و دقیق اعمال میشود.
دستگاه در زمان مقرر و معین از وضعیت ستر به هچر تغییر وضعیت میدهد و با آلارم هشدار دهنده شما را آگاه میسازد تا شانه های جوجه کشی را با سبد های هچ جایگزین نمایید. در زمان هچری نسبت به نوع تخم رطوبت و دمای دستگاه افزایش یافته و چرخش بصورت اتوماتیک متوقف خواهد شد. ماشین جوجه کشی ۱۸۵۰ تایی با ابعادی به طول ۹۰ سانتی متر،عرض ۹۰ سانتی متر و ارتفاعی ۲۰۰ سانتی متری تولید شده تا بتواند لقب بزگترین دستگاه جوجه کشی صنعتی و نیمه صنعتی را با خود یدک بکشد.

کلمات کلیدی دستگاه جوجه کشی ۱۸۵۰ تایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *