خانه / جوجه کشی / دستگاه جوجه کشی ۱۰ تایی

دستگاه جوجه کشی ۱۰ تایی

✔ این روزها در اوج تکنولوژی صنعت جوجه کشی به سر میبریم.
در ازدحام تولید کنندگان دستگاه های جوجه کشی، برند نطفه بار دیگر گوی سبقت را از رقیبان ربوده و خودنمایی میکند.
✔  نمونه دستگاه های جوجه کشی وارد شده و تولید شده توسط این مجموعه در نهایت کیفیت، کارایی دو چندان مطلوب تر از نمونه های مشابه خود را دارند.
✔  کسب اوج لذت در فرایند جوجه کشی وجود ماشین جوجه کشی دقیق و بی نقص را می طلبد.
چنانچه شما هم علاقه مند به جوجه کشی هستید و فکر خرید یک دستگاه جوجه کشی منحصر ب فرد را در ذهن خود می پرورانید به این صفحه صمیمانه خوش آمدید.
✔  دستگاه جوجه کشی خانگی با ظرفیت ۱۰ عدد تخم مرغ (۱۰ تایی)
در زیر مروری داریم بر یکی از نمونه دستگاه های وارداتی مونتاژ شده توسط این شرکت با نام دستگاه جوجه کشی خانگی ۱۰ تایی کلچا – ساخت هلند.

۳ مشخصه چشمگیر این دستگاه جوجه کشی:
قیمت معقول و مناسب
توانایی کار با باطری ماشین یا موتور  DC – به هنگام قطعی برق
مصرف کم برق و باطری

ماشین جوجه کشی ۱۰ تایی کلچا هلند با طراحی خاصی که دارد پیش قدم مسیری شد برای طراحی ماشین های جوجه کشی خانگی هوشمند. البته برخی شرکت های معروف سازنده دستگاه های جوجه کشی هستند که ادعای ساخت ماشین های انکیباتور خانگی با کیفیت به مراتب بهتر از این دستگاه را دارند، خانواده هایی مانند Goff و hovabator.

دستگاه جوجه کشی ۱۰ تایی برای اولین بار در دیماه ۱۳۸۱ توسط شرکت نطفه وارد بازار ایران شد و توانست با قابلیت های منحصربه فردش توجه دوستداران صنعت جوجه کشی را به خود جلب کند، طراحی دستگاه جوجه کشی ۱۰ تایی مرغی به حدی خاص بود که توانست در زمان عرضه به بازار مورد توجه طرفداران برندهای معروف جوجه کشی موجود در آن زمان نیز شود، همه علاقه داشتند هرچه سریعتر جوجه درآوری این دستگاه را از نزدیک ببینند و برای اولین بار حس لمس بدنه ABS بی عیب و نقص آن را تجربه کنند.

دستگاه جوجه کشی ۱۰ تایی را می توان ارزان ترین دستگاه جوجه کشی خانگی عرضه شده در بازار ایران دانست که در سال ۱۳۸۱ توسط این شرکت در ایران رونمایی شد. چند ماه بعد از معرفی این محصول به بازار ایرانی این شرکت هلندی مدل آپگرید شده ی این دستگاه را تولید و روانه بازار نمود. این دستگاه ماشین جوجه کشی ۱۰ تایی گلدن نام دارد که نسبت به نسل قبلی خود پیشرفت هایی در زمینه کیفیت و کارایی و ظرفیت داشته است. این دستگاه همانند نسل قبلی خود از یک موتور محرک و سیستم رطوبت دهی بهره میبرد،اما سوالی که ممکن است در ذهن بسیاری از کاربران شکل بگیرد این است که آیا این دستگاه جوجه کشی نسبت به نسل قبلی پیشرفت چشمگیر و قابل قبولی داشته؟
پاسخ این سوال بله است

بیایید با  مشخصه های فنی این دستگاه بیشتر آشنا شویم تا به جواب این سوال پی ببریم.

ظرفیت جوجه کشی از تخم مرغ در این دستگاه تعداد ۱۰ عدد می باشد

ظرفیت جوجه کشی از تخم غاز در این دستگاه تعداد ۴ عدد می باش

ظرفیت جوجه کشی از تخم بلدرچین در این دستگاه تعداد ۱۸ عدد می باشد

یک نکته ریز:

آیا میتوان از این دستگاه برای جوجه کشی از تخم شترمرغ نیز استفاده کرد؟ نخیر متاسفانه
مایوس نشوید، یک امتیاز منفی باعث نخواهد شد شما از خرید این دستگاه صرف نظر کنید، در عوض به هنگام قطعی برق میتوانید این ماشین جوجه کشی را با باطری ماشین و موتور سیکلت به کار بیاندازید، همین امتیاز کلیدی در بسیاری از ماشین های انکیباتور وجود ندارد.

این دستگاه با وزن ا کیلو و ۶۰۰ گرم و با سیستم کارکرد تمام اتوماتیک (گردش خودکار) میتواند انتخاب خوبی برای مخاطبانی که در زمینه جوجه کشی آماتور هستند باشد،جنس بدنه (فریم) دستگاه جوجه کشی۱۰ تایی از PVC مقاوم بهداشتی ساخته شده است، بی شک مقاومت بالایی در برابر ضربات سخت فیزیکی خواهد داشت. این ماشین جوجه خانگی از سیستم ترنز (چرخش) تمام اتوماتیک با تنظیم دور آرام و سریع بهره میبرد. دستگاه کندلینگ (مولد نوری نطفه سنج) در داخل بسته بندی این دستگاه ارائه می شود تا بتوانید تخم های جوجه کشی را نطفه سنجی کنید و با این عمل کندلینگ، تخم های بدون نطفه را از دستگاه جدا نمایید

اگر چه مجموعه آموزشی (لوح دی وی دی) نحوه استفاده دستگاه جوجه کشی بر روی بسته همراه کالا ارسال میشود ولی کار با این دستگاه به قدری ساده و لذت بخش است که نیازی به آموزش خاصی نخواهد داشت.با قابلیت ستر و هچر همزمان میتوانید یک تجربه خوش آیند و لذت بخشی از فرایند جوجه کشی داشته باشید. این ماشین جوجه درآوری در ابعاد طول ۲۷ سانتی متر ، ارتفاع ۳۶ سانتی متر فضای کمی را اشغال خواهد کرد، میزان مصرف برق این دستگاه بسیار پایین و در حد ۲۰ وات می باشد.

 

کلمات کلیدی دستگاه جوجه کشی ۱۰ تایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *